Menu

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je jedním z nejmodernějších zábavních center v České republice. Navíc se nachází ve velmi atraktivní turistické lokalitě jižní Moravy. Obklopen je nádherným výhledem na Pálavu a další řadou velice zajímavých míst, které je škoda nenavštívit. A tak si zde zábavu a pěkné chvíle mohou užít jak děti, tak i dospělí.

Zábava pro děti i rodiče

Aqualand Moravia si pro své návštěvníky připravil celkem 12 bazénů, 20 tobogánů a vodních atrakcí, 24 typů saun, 4 vířivky a wellness zónu, jejíž součástí jsou například římské lázně nebo kryokomora.

V areálu na vás čeká 20 různých skluzavek a tobogánů. A některé z nich vám opravdu vypumpují adrenalin. Pro ty nejmenší jsou tu dětské bazény, ve kterých se mohou bezpečně vyřádit i opravdu ještě malé děti. Nechybí ale ani dětský koutek, šplhací sítě a skákadla, která jsou připravená pro vaše potomky. Zrelaxovat se a odpočnout si pak můžete v bohatém saunovém světě wellness Forum Romanum. Na své si zde přijdou také milovníci masáží a zábalů celého těla. Využít můžete i blahodárných účinků koupele v sirné vodě.

V areálu aquaparku se nachází také několik stánků s občerstvením, vnitřní i venkovní pool bar a restaurace pro 580 hostů, která nabízí celoroční salátový i předkrmový bar, hlavní chody z řad české i zahraniční kuchyně a výtečné dezerty. Z restaurace se vám navíc naskytne krásný výhled na Pálavu a nedaleká Mušovská jezera.

7D kino

Milovníci nevšedních zážitků mohou v Aqualandu navštívit také 7D kino, ve kterém si užijí nejen 3D obraz, ale také další efekty jako vítr, déšť nebo oheň.

Vyrazte do Aqualandu Moravia v Pasohlávkách a užijte si vodní radovánky v největším a zároveň také nejmodernějším aquaparku v České republice.

Naše ubytování leží kousek od Aqualandu Moravia

Hledáte-li ubytování blízko arealu Aqualand Moravia, jste na tom správném místě. Spolu s moderním prostředím, které tvoří 5 klimatizovaných dvoulůžkových pokojů, dvě koupelny s WC a vybavená kuchyň, získáte totiž také slevu na vstup do Aqualand Moravia.

Pro ubytované SLEVA 10 % na vstup do Aqualandu Moravia

Každému ubytovanému nabízíme voucher s razítkem, který uplatníte přímo na pokladně v areálu aquparku a po jehož předložení získáte 10% slevu ze vstupného. Tak neváhejte. Nejenže si užijete spoustu zábavy, ale u nás si pak ještě krásně odpočnete třeba na terase s grilem.

Aqualand Moravia