Menu

Prostory na rozlučku se svobodu

Díky specializaci na skupinové pobyty se náš objekt skvěle hodí pro ubytování při vaší vysněné rozlučce se svobodou. V pěti samostatných dvoulůžkových pokojích se pohodlně vyspí budoucí nevěsta i všechny její kamarádky. Ne jen jim, ale i ženichovi a jeho partě zajistíme naprosté soukromí, protože celou budovu lze pronajmout pouze jako celek. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a klimatizované. A kdyby zábava vázla, nikde v budově nechybí dobré pokrytí wi-fi signálem.

Prostor je jako dělaný na rozlučku se svobodou, pokud si ji chcete užít jen se svými blízkými. Přímo v zahradě je úžasné posezení s grilem na zastřešené terase. A pokud by počasí nebylo úplně vlídné, uvnitř najdete společenskou místnost, která je vybavena televizí. K dispozici je také kuchyňská linka, lednice i myčka. A navíc vinotéka naplněná výběrovým vínem. A pokud si svůj pobyt na rozlučce se svobodou nechcete nijak komplikovat, hned v obci najdete dvě restaurace. A pro snídani si můžete skočit ještě v pyžamu do prodejny potravin, která je hned vedle penzionu.

Vaši svícu si u nás můžete samozřejmě užít i v případě, že si ji představujete trochu akčněji. Obec Brod je v blízkosti Mikulova a Pasohlávek ve známé vinařské oblasti na jižní Moravě Pálava.