Menu

Ubytování Nové Mlýny

Novomlýnské nádrže lákají v turistické sezóně velké množství turistů. Není divu. Jejich břehy i hladina poskytují svým návštěvníkům širokou škálu vyžití. Od plavání či další vodní sporty přes rybaření až po turistiku či cykloturistiku. Samozřejmě zde najdete také mnoho možností ubytování. Ovšem ne každý chce trávit dovolenou v přeplněném kempu, sdílet sociální zařízení s úplně cizími lidmi a poslouchat do noci diskotékovou hudbu či halekání opilců.

Nabízíme Vám řešení. Náš penzion leží v Brodě nad Dyjí, obci ležící od Novomlýnských nádrží necelých 5 kilometrů. Ideální vzdálenost na projížďku na kole. Trasa navíc vede příjemnou a udržovanou krajinou CHKO Pálava.

Kapacita našeho ubytování je 10 míst. Dá se pronajmout pouze jako celek, máte tedy jistotu, že dovolenou strávíte s lidmi, které znáte a rozumíte si s nimi. Penzion je rozdělen do pěti dvoulůžkových pokojů. Jeden z nich sousedí v přízemí s kuchyní a společenskou místností, ostatní jsou umístěny v prvním patře. Ve společenské místnosti je umístěna předplněná vinotéka, ze které můžete dle libosti a vlastních preferencí degustovat vína místních vinařů. Vypité víno platíte při odjezdu. Celý objekt je pokryt signálem wifi.

Ke zpříjemnění pobytu můžete využít posezení na dvorku pod pergolou s grilem či ohništěm.

A protože je krajina Pálavy jako stvořená pro cykloturistiku a protože Brod leží na křižovatce mnoha cyklotras, jsme samozřejmě zařízeni i pro ubytování milovníků kol. Kromě dostatečného prostoru pro parkování Vašich kol máme i nabíjecí stanici pro elektrická kola.

Rádi Vám poradíme s výběrem trasy výletů a uděláme maximum pro to, aby se Vám pobyt u nás líbil.