Menu

Ubytování Pasohlávky

Jižní Morava je vyhlášenou turistickou oblastí. V okolí Novomlýnských nádrží se to turistickými cíli jen hemží. Ne každý chce ale strávit svoji dovolenou ve stanu či karavanu v kempu přeplněném lidmi, kteří mají o ideální dovolené často velmi protichůdné představy.

Ráj pro cyklisty a rybáře

Nabízíme Vám ubytování v blízkosti Pasohlávek. Obec Brod nad Dyjí se od nich nachází necelých pět kilometrů. Tuto vzdálenost zdoláte na kole za příjemných 15 minut, navíc cesta vede kolem Horní Mušovské nádrže. Náš penzion je pro cyklisty vhodně zařízený. Nabízíme dostatečný prostor pro zaparkování vašich kol a pro majitele elektrických kol je připravena i dobíjecí stanice.

Brod nad Dyjí leží na křižovatce několika cyklostezek, stačí si jen vybrat, po které z nich se vydáte a kam. Velmi dobrá je i dopravní dostupnost významných turistických cílů.

Ubytování v soukromí

Kapacita našeho penzionu je 10 osob ubytovaných v pěti dvoulůžkových pokojích. Objekt je nově postavený, prostředí je tedy velmi příjemné. V přízemí kromě jednoho pokoje je také kuchyňka a společenská místnost. Zde je pro Vás připravena předplněná vinotéka, ze které můžete při svém pobytu ochutnávat zajímavá vína zdejšího regionu. Účtovat Vám budeme pouze zkonzumované množství vína. Nemusíte tedy za hlavním lákadlem našeho regionu nikam vyjíždět. Pergola na dvorku skýtá v létě příjemný stín při posezení s přáteli. K dispozici je Vám také gril. Z dalšího vybavení jmenujme televizi, wifi signál nebo třeba pračku, která se také může hodit, když Vás na projížďce zastihne třeba déšť.

Velkou devizou našeho ubytování je fakt, že ho pronajímáme vždy jako celek, tedy uzavřené skupině lidí, kteří se navzájem znají a chtějí spolu trávit čas.

Přijeďte si k nám užít chvíle pohody na dovolené nebo zábavy s přáteli při oslavě i Vy. Těšíme se.


Aqualand Moravia