Menu

Ubytování sportovní soustředení

Nabízíme nové ubytování ve vinařské obci Brod nad Dyjí. V okolí lze navštívit město Mikulov, Pasohlávky a také Pálavu. Tento objekt je vhodný pro ubytování pro různá soustředění např. sportovní či hudební soustředění. Při trénování a příjemně stráveném čase v přírodě můžete také ochutnat místní výborná vína či kousek kultury Jižní Moravy.

Nový objekt, který Vám nabízíme k ubytování je určen pro 10 osob. V objektu je pět dvoulůžkových pokojů, v jednom z nich je navíc možnost přistýlky. Objekt nabízíme k pronájmu jako celek, proto máte zajištěno a zaručeno soukromí. Celý objekt je moderně vybavený a klimatizovaný a také je zde k dispozici připojení wi-fi. Pro chladnější či deštivé večery a stmelení vašeho sportovního oddílu je Vám k dispozici společenská místnost s televizí a vinotékou. Nechybí ani plně vybavená kuchyň s kuchyňská linka a lednicí, myčkou, troubou a varnou konvicí. Pokud se rozhodnete poznávat krásy Jižní Moravy skrze cykloturistiku, ve dvoře objektu je místo pro uschování Vašich jízdních kol. K prožití krásných večerů v srdci Pálavy se sklenkou vína je Vám k dispozici zastřešená terasa s posezením a grilem, kde můžete společně s partou nadšených sportovců plánovat další sezónu nebo si jen dopřávat zasloužený odpočinek po náročných výkonech a tréninku. Vinotéku ve společenské místnosti můžete využít dle chuti, útratu nám zaplatíte až při Vašem odjezdu.

Je pro nás důležité, aby se návštěvníci cítili dobře, proto dbáme na čistotu a útulnost. Celý objekt je tedy nekuřácký a není dovoleno přivést si domácí mazlíčky jako např. psy.

Stravování

Ke stravování můžete využít dvě restaurace v obci a ostatní potraviny či čerstvé pečivo k snídani si můžete nakoupit hned vedle našeho objektu v potravina COOP.

Krajina jižní Moravy

Lokalita, ve které se námi nabízené ubytování nachází je velmi vhodná pro milovníky vína, cykloturistiky a kulturních památek. Nedaleko se nachází Lednicko-valtický areál a CHKO Pálava.