Menu

Ubytování Věstonice

CHKO Pálava je malebným krajem na hranicích jižní Moravy, každoročně ho navštíví mnoho turistů, kteří objevují jeho krásy nejen pěšky, ale i na kolech. Míst, které stojí za návštěvu, jsou desítky. Pro milovníky historie a vína jsou to například obce Dolní a Horní Věstonice. Stopy pravěkého osídlení a proslulá Věstonická Venuše možná nalákají i Vás. A nejen Vás. Ubytovací kapacity v těchto obcích jsou velmi žádané a zamluvit si penzion na Pálavě v žádaném termínu pro větší skupinku rekreantů může být problém.

Hledáte penzion pro cyklisty, nebo místo na rodinnou oslavu?

Nabízíme alternativu v dostupné vzdálenosti od obou těchto skvostů Pavlovských vrchů. Náš penzion leží v Brodě nad Dyjí, který je od obou Věstonic vzdálen přibližně 13 kilometrů. Tedy i pro začínající cyklisty nebo děti snadno dostupné cíle. U nás si můžete rezervovat celý objekt pro deset osob. Můžete si být jisti, že sdílíte dovolenou či třeba rodinnou oslavu s lidmi, které znáte a máte rádi a nečeká Vás žádné nepříjemné překvapení v podobě rozjívené party mladíků nebo naopak usedlých seniorů, kteří chtějí mít ve 20:30 noční klid.

Penzion nabízí pět dvoulůžkových pokojů, společenskou místnost a kuchyni. Ve vybavení najdete pračku, televizi a wifi pokrytí v celém stavení.

Lákadlem našich klientů bývá předplněná vinotéka, která je Vám k dispozici. Snažíme se o pestrý výběr kvalitních vín, aby si na své přišel opravdu každý. Nemusíte si chodit říkat o každou lahev a platit ji zvlášť. Vína Vám naúčtujeme při odjezdu podle toho, kolik lahví vypijete.

Majitelé kol u nás naleznou vhodné zázemí – nejen dostatečné množství parkovacích míst pro kola, ale také dobíjecí stanici pro elektrická kola. Celý objekt je nově postaven a zařízen.

Ubytování v soukromí poblíž Horních Věstonicích a Dolních Věstonic

Přijeďte se přesvědčit, že naše ubytování v blízkosti Horních i Dolních Věstonic je tím pravým místem pro Vaši aktivní dovolenou.